Kancelář OSH


Smutná zpráva

adametz alfrédAlfred ADAMETZ – 1945 - 2022

Obdrželi jsme smutnou zprávu, že po těžké nemoci opustil naše řady Zasloužilý hasič Alfréd ADAMETZ z Vysokého nad Jizerou.

Celý svůj život věnoval práci pro hasiče, byl starostou SDH Vysoké nad Jizerou, řadu let vedoucí odborné rady prevence při OSH Semily a člen ústřední odborné rady prevence při SH ČMS. Několik let působil ve funkci náměstka starosty OSH Semily, byl funkcionářem okrsku a rovněž vykonával vedoucího Odborné rady prevence při Krajském sdružení hasičů v Liberci.

Alfred Adametz byl skvělým kamarádem, obětavým hasičem, člověkem kamarádským, pracovitým a spolehlivým. Pro svou povahu, upřímné jednání a empatii byl oblíbeným společníkem a spolupracovníkem.

Čest jeho památce!

 ….život zemřelých je uložen v paměti žijících…..(M.T.Cicero)

icon Adametz Alfréd - parte (350.12 kB)

 
PF 2022

novoročenka 2

 
STŘEDNÍ ŠKOLA SEMILY

1po1Den otevřených dveří

19. 11. 2021 od 9:00 - 17:00

www.skolasemily.cz

 

 
Podklady pro Kroniku OSH Semily

icon Podklady pro kroniku (552.91 kB)

Vážené sestry,

Vážení bratři,

 v roce 2005 byla OSH Semily vydána Kronika hasičů okresu Semily. Od doby jejího vydání uplynulo patnáct let. Ve sborech se mnohé změnilo a tyto události nejsou dosud zadokumentovány. Výkonný výbor OSH Semil rozhodl v prosinci 2020 o zpracování podkladů činnosti sborů za uvedené roky 2005 – 2020. Tímto bych Vás chtěla poprosit o zaslání podkladů , na co by se nemělo zapomenout najdete v příloze. Termín předložení podkladů za 15 let činnosti SDH je do 30.4. 2021. Po zpracování bude doplněná kronika k dispozici na stránkách OSH Semily.

Děkuji za spolupráci

Kateřina Slavíková

starostka OSH Semily

 

 
Smutná zpráva

jáchym klinger 1 

Oznamujeme vám smutnou zprávu. Navždy nás opustil br. Mgr. Jáchym Klinger

 

profesí učitel ZŠ Studenec, Zasloužilý hasič, dlouholetý člen SDH Studenec, v důchodovém věku po přestěhování člen SDH Hrádek nad Nisou. Dlouholetý vedoucí kolektivu mladých hasičů a více než 30 let člen komise mládeže, později Odborné rady mládeže při OSH Semily.  Přičinil se o zavedení hry Plamen v okrese, po dlouhá léta vykonával funkci rozhodčího mládeže,  byl dlouholetým starostou okrsku Studenecko a několik funkčních období náměstek starosty OSH Semily. U široké hasičské veřejnosti byl znám zejména jako ochotný a komunikativní člověk, kterého si vážili hasiči napříč generacemi.

 Čest jeho památce.

icon Parte - br. Jáchym Klinger (148.46 kB)

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další > Konec >>

Strana 1 z 7

Nejbližší hasičská akce:

Žádné události k zobrazení
© 2005 - 2022 OSH ČMS Semily