Hlavní stránka O webu Prohlášení o přístupnosti
Prohlášení o přístupnosti
Zjistit Google Pagerank, S-rank a Jyxorank

Při tvorbě a správě těchto stránek byla a je zohledněna přístupnost a bezbariérovost webu tak, aby splňovaly všechny zásady přístupnosti podle metodik Blind Friendly Web (projekt Sjednocené organizace slabozrakých a nevidomých), WCAG 1.0 a Best practice - Pravidel pro tvorbu přístupného webu pro účely novely Zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy.

Web je vytvořen podle specifikace XHTML 1.0 Strict a dodržuje syntaktickou a sémantickou správnost. Obsah je kompletně oddělen od stylu pomocí CSS, díky tomu je možné web prezentovat na dalších výstupních zařízeních. Velikost písma je definovaná v relativních jednotkách, takže písmo se dá zvětšovat i zmenšovat pomocí nastavení prohlížeče.

Zpracování a použité technologie primárně podporují prohlížení v Internet Exploreru 7 a vyšší, Firefox 2 a vyšší. Podpora zpětné kompatibility pro starší verze prohlížečů není a nebude plně zapracována. Toto však nebrání přístupu a ovládání webu, může však mít vliv na zobrazování některých, zejména grafických, prvků.

Syndikace obsahu webu je ve formátu RSS (Really Simple Syndication) ve verzi RSS 2.0. Výstupní kódování stejně jako u celého webu UTF-8.

Na tomto webu jsou některé informace dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto soubory jsou v textu vyznačeny příslušnou ikonou upozorňující na jiný obsah cílového odkazu. Dokumenty se mohou vyskytnout v těchto formátech: PDF, DOC, XLS, PPT, RTF, ZIP, RAR.

Použitý publikační systém Joomla! doplněný komponentami třetích stran.

Veškerý aktivní obsah neshromažďuje žádné osobní údaje a nepředstavuje bezpečnostní riziko pro návštěvníky stránek.

Vaše náměty, postřehy či informace o problémech se zobrazováním těchto stránek prosím zasílejte na adresu správce serveru Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 

Nejbližší hasičská akce:

Žádné události k zobrazení
© 2005 - 2024 OSH ČMS Semily